До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Знайомство та співпраця з молодою громадою

Деталі

Znayomstvo z molodoyu gromadoyu  1В 2017 році на території Бердянського району з’явилася ще одна громада, яка об’єднавши ресурси, почала вирішувати важливі для розвитку території питання. До складу Берестівської об’єднаної територіальної громади увійшли 11 сіл та селищ, загальною кількістю населення яких складає більше 5000 осіб.

       30 серпня 2018 року на запрошення голови Берестівської ОТГ Наталії Кушнір, з робочим візитом до села Берестове завітали директор Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Євген Сухомлин та начальник відділу правопросвітництва Вікторія Донцова.

       Слід зазначити те, що не зважаючи на досить молодий вік громади, вражають якісні перевтілення та позитивні зміни. Це і відремонтовані, а й подекуди, і нові дороги, збудований та по-сучасному облаштований центр з надання адміністративних послуг, капітально відремонтовані дитячий садок та школи тощо.

       Znayomstvo z molodoyu gromadoyu  2Під час знайомства з керівництвом громади та подальшого обговорення різноманітних питань було виявлено потребу мешканців громади у якісній правовій допомозі.

       Тому, за результатами зустрічі, очільник громади Наталія Кушнір та директор Бердянського місцевого центру Євген Сухомлин, в рамках подальшої співпраці, домовились про реалізацію багатьох проектів, а саме створення дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги, організацію мобільних консультаційних пунктів, проведення правопросвітницьких заходів та найголовніше - прийняття програми надання безоплатної правової допомоги мешканцям Берестівської громади, що якісним чином посприяє розвитку безоплатної правової допомоги в сільській місцевості. 

За безоплатною правовою допомогоююридичними консультаціями та роз'ясненнями законодавства звертайтесь до установ системи безоплатної правової допомоги:

А також єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги:

0-800-213-103 (діє цілодобово і безкоштовно).

 

   

logo-ukr

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua