До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Засуджені особи Запорізької області отримають ще більше можливостей доступу до безоплатної правової допомоги

Деталі

qqВ рамках співпраці філія Центру пробації в Запорізькій області та Регіональний центр з надання безоплатної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях 9 жовтня провели робочу зустріч, яка була присвячена підписаному Меморандуму про співпрацю між Координаційним центром з надання правової допомоги, Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України та Державною установою «Центр пробації».

       Метою Меморандуму є консолідація зусиль зазначених інституцій, спрямованих на співпрацю у сфері надання безоплатної правової допомоги особам, які відбувають покарання у вигляді позбавлення або обмеження волі, тримаються під вартою в місцях попереднього ув’язнення або перебувають на обліку в уповноважених органах з питань пробації.

       Головною метою заходу було обговорення різноманітних напрямків співпраці у сфері надання безоплатної правової допомоги особам, які відбувають покарання у виді позбавлення волі або обмеження волі, тримаються під вартою в місцях попереднього ув’язнення або перебувають на обліку в уповноважених органах з питань пробації.

       В ході зустрічі учасники обговорили питання, що стасувалися взаємодії між установами системи безоплатної вторинної правової допомоги та філії Центру пробації, забезпечення утворення та організації роботи дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги у приміщеннях філії Центру пробації та уповноважених органів з питань пробації, організації та проведення спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості суб’єктів пробації щодо захисту своїх прав.43534267 171464870428194 3627363648298549248 n

       За результатом зустрічі учасники обговорили проект Графіку роботи дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги та мобільних консультаційних пунктів у приміщеннях установ виконання покарань, філії Центру пробації, уповноважених органів з питань пробації, слідчих ізоляторів та Плану спільних заходів на ІV квартал 2018 року.

За безоплатною правовою допомогоююридичними консультаціями та роз’ясненнями з правових питань звертайтеся до центрів з надання безоплатної правової допомоги.

Адреси та телефони центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги можна дізнатися зателефонувавши на Всеукраїнську гарячу лінію правової допомоги 0-800-213-103(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України), а також на офіційному веб-сайті Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областяхhttp://zaporizhya.legalaid.gov.ua/ua/mistsevi-tsentry.


   

logo-ukr

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua