До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

WikiLegalAid – правнича Вікіпедія

Деталі

66«WikiLegalAid» - це довідковo-інформаційна платформа правових консультацій, яка дає можливість знайти відповіді на найактуальніші правові питання. 13 грудня 2018 року цей інноваційний інструмент презентували по всій Україна, не стало виключенням і Запоріжжя, де захід пройшов у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях.

- База правових консультацій "WikiLegalAid" була створена з метою надання якісних правових консультацій співробітниками системи безоплатної правової допомоги. На прикладі Запорізької області хочемо відзначити, що 88 % клієнтів місцевих центрів та бюро правової допомоги потребували саме консультацій. Так з 34 976 звернень, 30794 потребували правових консультацій і 3746 звернулися за вторинною правовою допомогою. Зараз скористатися можливостями платформи «WikiLegalAid» може кожен хто має доступ до мережі Інтернет,Лариса Кожемякіна, перший заступник директора Регіонального центру.2

"WikiLegalAid" (wiki.legalaid.gov.ua) це:

  • Систематизовано – вся інформація в базі розташована таким чином, щоб знайти консультацію за певною тематикою було зручно та легко.
  • Актуально – процес оновлення правових консультацій триває постійно; інформація, що міститься в базі включає в себе і нові зміни в законодавстві, і зміни в судовій практиці.
  • Вичерпно – за допомогою бази правових консультацій можна знайти вичерпну інформацію з правового питання, а також судову практику та зразки судових документів.
  • Доступно – незалежно від того де ви знаходитесь (в дома, на роботі, в віддаленому районі) у вас є доступ до якісної правової інформації,

55Крім того «WikiLegalAid» це:

  • Просто – знайти актуальну інформацію з багатьох правових питань тепер можна на єдиній базі правових консультацій, що містить як посилання на актуальну законодавчу базу, так і практичні рекомендації від фахівців системи БПД.
  • Безкоштовно – доступ до всіх правових консультацій бази є безкоштовним для користувачів платформи.
  • Для всіх – «WikiLegalAid» можуть користуватись як практикуючі юристи, студенти-правники, правозахисники, так і пересічні громадяни. Консультація сформована так, що відповідь буде зрозуміла усім.

 3- В базі правових консультацій міститься більше 1400 консультацій на найактуальніші правові питання з якими звертаються клієнти до системи БПД. Окрім правової інформації в них міститься судова практика та зразки правових документів, - Сергій Панцаков, головний спеціаліст відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру.

Представникам громадськості та журналістам було наочно показано, як працювати з інформаційною платформою:

- для того щоб скористатися базою правових консультацій достатньо ввести в пошукову строку на головній сторінці «WikiLegalAid» ключове слово або частину слова (корінь слова) і поставити знак «*», що звузить пошук. Пошук видає перелік консультацій, які містяться в базі;44

- здійснення пошуку також можливе через структуру категорій «WikiLegalAid» за галузями права. Скориставшись таким шляхом пошуку можна побачити всі галузі права за якими містяться правові консультації в базі.

       Участь у заході прийняли керівник Центру допомоги учасникам АТО при Запорізькій обласній державній адміністрації Андрій Несмачний та його заступниця Наталя Сквордякова, керівник Громадської приймальні «Юридична клініка» при Запорізькому національному університеті  Олександр Ганзенко, начальник відділу державної реєстрації нормативно-правових актів ГТУЮ у Запорізькій області Марина Дєдиш та головний спеціаліст зв’язків з громадськістю Олександра Богачова, помічник начальника Запорізького зонального відділу Військової служби правопорядку з правової роботи  Марія Яланська, старший інспектор філії Центр пробації у Запорізькій області  Ольга Соболевська, Радник з питань ВПО у Запорізькій області  Анастасія Перепелиця, регіональний представник Управління захисту прав людини Національної поліції України по Запорізькій області  Людмила Хоменко, менеджер проекту «Простір підтримки» Благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас-Запоріжжя» Наталія Аляб’єва з помічницями та запорізький регіональний юрист Благодійного фонду «Право на захист»  Сергій Щеголь.

Ми відкриті до співпраці!

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103

   

logo-ukr

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua