До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Визнання права на приватизацію та зобов’язання вчинити певні дії

Деталі

111Мешканець смт Михайлівка звернувся до Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  з питанням по справі щодо поліпшення житлових умов.

       Місцевим центром було прийнято рішення про надання безоплатної вторинної правової допомоги  громадянину та дорученням № ММЦ-13 від 04.01.2017 року призначено адвоката Вадима Нестеренка.

       Адвокат в інтересах заявника підготував та подав до суду цивільний позов.

      В ході судового розгляду встановлено, що  11 лютого 2015 року на підставі ордеру виданого за рішенням виконавчого комітету Михайлівської селищної ради Запорізької області від 29 січня 2015 року № 7, для покращення житлових умов він поселилися та був зареєстрований в однокімнатній квартирі, яка розташована в смт Михайлівка, де проживає до теперішнього часу. Позивачем зазначається, що раніше він вже приймав участь у приватизації двокімнатної квартири, яка також розташована в смт. Михайлівка, за результатами якої за ним залишився невикористаний житловий чек на суму 0,24 грн. З метою приватизації квартири у якій він мешкає наразі, в січні 2017 року позивачем до Михайлівською селищної ради Запорізької області разом із визначеним переліком документів була подана заява про передачу у приватну власність вищевказаної житлового приміщення. В задоволенні листом від 08 лютого 2017 року № М-1 чоловікові було відмовлено з підстав попередньої участі у приватизації двокімнатної квартири. Крім того, зазначено про неможливість забезпечення його потреби у доприватизації житла у звязку із відсутністю вільних житлових приміщень.

       Так як за ним залишився невикористаний житловий чек на суму 0,24 грн., житлова квартира перебуває у комунальній власності і не включена до переліку службових, позивач зазначає, що має право на приватизацію отриманої однокімнатної квартири безоплатно в межах невикористаного залишку норми безоплатної приватизації і за відповідну плату щодо частки займаного житла, яка перевищує норму безоплатної приватизації.

       Розглянувши  позовну заяву, дослідивши матеріали справи, Михайлівський районний суд Запорізької області вирішив позовну заяву задовольнити в повному обсязі.

За безоплатною правовою допомогоююридичними консультаціями та роз'ясненнями законодавства звертайтесь до установ системи безоплатної правової допомоги:


   

logo-ukr

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua