До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Виборчі права ВПО та трудових мігрантів

Деталі

gvУ інформаційному бюлетні "Виборчі права ВПО та трудових мігрантів" громадського холдингу "Група впливу" з'явилася публікація про захист виборчих прав ВПО працівниками Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

       Нагадуємо, що через неврегульованість українського законодавства, внутрішньо переміщені особи четвертий рік поспіль не можуть скористатися одним із базових конституційних прав громадянина - права голосу на місцевих виборах та в одномандатних округах на виборах до Верховної Ради.

       Тому, 17 квітня цього року, близько 50 внутрішньо переміщених осіб звернулися за правовою допомогою до Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Наразі фахівці місцевого центру розробляють алгоритм дій, які допоможуть у відстоюванні їх виборчих прав.

       Переглянути інформаційний бюлетень можна за посиланням: 

https://mailchi.mp/5b57e8605437/6?e=103cddaebe.

   

logo-ukr

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua