До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Всеукраїнський тиждень права у Запорізькому слідчому ізоляторі

Деталі

789В рамках відзначення Всеукраїнського тижня права, Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях відвідано Державну установу «Запорізькій слідчий ізолятор», де проведено інформаційно-роз'яснювальну зустріч зі співробітниками та забезпечено роботу мобільного консультаційного пунку.

  

       В присутності начальника відділу із соціально-виховної та психологічної роботи вказаної установи Сергія Вовка і його заступника Заіра Агасієва, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру Володимир Антонцев анонсував відкриття довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid» для особового складу, розповів присутнім про історію та мету створення вказаного інформаційного продукту, про ініціативу Координаційного центру з надання правової допомоги щодо відкриття довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid» для широкого загалу та її можливості для пересічних громадян, у тому числі і для працівників вказаної установи.
987

       Під час організації роботи мобільного консультаційного пункту Володимир Антонцев проконсультував жінок, які перебувають в Запорізькому слідчому ізоляторі за вчинення крадіжок та грабежів. Питання які цікавили засуджених стосувалися порядку та підстав для умовно-дострокового звільнення, а також можливості отримання безоплатної правової допомоги під час відбування покарання у вигляді позбавлення волі. Також фахівецем Регіонального центру їх було поінформовано про Всеукраїнський тиждень права та реалізацію державної політики щодо захисту прав людини.

       Особливо приємно було почути від засуджених жінок про позитивну оцінку діяльності адвокатів, які надавали їм безоплатну вторинну правову допомогу за дорученнями Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях.

       Наприкінці заходу з начальником Державної установи «Запорізькій слідчий ізолятор»  Олексієм Азаровим було обговорено напрями подальшої співпраці щодо забезпечення права громадян на безоплатну правову допомогу.

   

logo-ukr

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua