До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Все задля розширення доступу громадян до системи безоплатної правової допомоги

Деталі

           28 липня 2017 року, у рамках підписаних Меморандумів про співпрацю, в приміщеннях Товариства людей з обмеженими можливостями та комунальній установі «Мелітопольська міська дитяча лікарня» Запорізької обласної ради Клініка дружня до молоді, з метою спрощення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги громадян, представниками Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іриною Максименко та Інною Єлісеєвою проведенно консультативно – інформаційну зустріч з керівниками вищезгаданих установ.

       Під час заходу головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Мелітопольського МЦ Ірина Максименко розповіла про порядок надання безоплатної первинної правової допомоги та безоплатної вторинної правової допомоги, зазначила перелік категорій громадян, які мають можливість отримати безоплатну вторинну правову допомогу, також проінформувала про можливість виїзду працівників Центру за місцем фактичного проживання громадян, які неспроможні вільно пересуватись.

       Заступник начальника відділу правової інформації та консультацій місцевого центру Інна Єлісеєва  кваліфіковано відповіла на поставлені питання, які турбували відвідувачів закладу.

              Також працівниками Мелітопольського місцевого центру з надання БВПД керівникам вищезгаданих установ було запропоновано організувати виїзні мобільно-консультативні точки доступу до безоплатної правової допомоги для громадян у приміщеннях підпорядкованих закладів, після чого було розроблено графік роботи консультативних пунктів на ІІІ квартал 2017 року.

       Наприкінці зустрічей було досягнуто домовлененості щодо подальшої співпраці. Всім присутнім було роз’яснено про можливість звернення з питань, які їх цікавлять до Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у будь-якій спосіб (в письмовому або електронному вигляді, за телефоном або за допомогою skype-зв’язку).

Нагадуємо адресу: Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Вакуленчука, 99

телефон: 096-523-98-55, (0619)43-00-58, (0619)43-00-59,

електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або

skype зв’язок: Мелітопольський місцевий центр з надання БВПД

   

logo-ukr

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua