До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

У Маріуполі відбувся тренінг для юристів та адвокатів системи безоплатної правової допомоги

Деталі

DSCN5896

У межах співпраці між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях та Представництвом Норвезької ради у справах біженців в Україні  у Маріуполі відбувся тренінг для адвокатів системи БВПД на тему «Вторинна правова допомога внутрішньо переміщенимособам : соціальні виплати та пенсія»

 Вступне слово,  було надане заступниці директора Регіонального центру з надання БВПД - Оксані Савицькій та представниці НРСБ – Юлії Воронковій.

 Представники управління праці та соціального захисту населення доповіли про законодавче врегулювання та особливості призначення ( відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. 

DSCN5739Також були підняті питання нормативного врегулювання та порядок призначення субсидії внутрішньо переміщеним особам.

Безліч хвилюючих питань були задані представнику управління Пенсійного фонду України, яка розповіла порядок призначення ( відновлення) пенсії ВПО відповідно до вимог діючого законодавства та особливості первинного призначення пенсії, а саме пенсія за віком, пенсія по втраті годувальника, пільгова пенсія.

Про застосування норм діючого законодавства у практичному вирішенні проблемних питань, пов’язаних з соціальними та пенсійними виплатами внутрішньо переміщених осіб доповідала провідний юрист проекту ІКПД Норвезької Ради з прав біженців - Юлія Воронкова.

Також, під час тренінгу, розглядались питання міжнародного досвіду призначення та відновлення виплати пенсії, особам що постраждали у результаті збройних конфліктів.

DSCN5744

По закінченню тренінгу усі учасники отримали сертифікати.

Усі матеріали, які були представлені на тренінгу, Ви маєте змогу завантажити ТУТ

Звертаємо Вашу увагу, що в рамках проекту планується проведення тренінгів, які будуть проходити у Запоріжжі, Бердянську та Добропіллі .Для участі у тренінгах необхідно заповнити анкету учасника за посиланням.

Крім того, в липні буде проведено два вебінари з медіації та майнових питань.

 

За безоплатною правовою допомогоююридичними консультаціями та роз'ясненнями законодавства звертайтесь до установ системи безоплатної правової допомоги:

Краматорський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги Донецька область, м. Краматорськ, вул. Академічна, буд.20 тел: (099) 266-91-62 

Маріупольський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги м. Маріуполь, пр. Нахімова 82, тел : (0629)474-695,. 

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103

 
 

   

logo-ukr

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua