До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Сьогодні всіх юристів день, служителів Феміди

Деталі

 

DSC06384День юриста, який з'явився в календарі України за Указом Президента № 1022/97 від 16.09.1997 р., відзначається 8 жовтня. Це свято, об'єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців. День юриста, це професійне свято людей все життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право!».

У святковий день, аби привітати один одного та колег, зібралися у Регіональному центрі працівники установ системи надання БПД та адвокати, які співпрацюють з Регіональним та місцевими центрами, та надають безоплатну вторинну правову допомогу.

DSC06306

DSC06311


 

У дружній обстановці Павло Наливайко привітав присутніх та, аби підкреслити значимість та необхідність системи безоплатної правової допомоги для держави та заслугу адвокатів, які надають БВПД, нагадав про розвиток та становлення системи і результати роботи у Запорізькому регіоні.

DSC06333

DSC06330

 


Приємною частиною свята було нагородження партнерів, адвокатів, працівників Регіонального та місцевих центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги подяками Міністерства юстиції України, Координаційного центру з надання правової допомоги та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях.

DSC06374


DSC06378 

 

 

Шановні юристи, колеги та адвокати!

       Бути юристом – це велика честь та відповідальність. Ви стоїте на сторожі дотримання прав і свобод громадян України, забезпечуєте розбудову демократичного правового суспільства. Вибір професії свідчить про Ваш вибір шляху справедливості, відданості та відповідальності.

         Дозвольте побажати Вам та вашим колегам обгрунтованих професійних рішень, успішних справ та цікавих опонентів. Хай проникливість, логіка, ораторський дар і професійна вдача завжди будуть з вами. Щиро зичу міцного здоров'я, миру, щастя і благополуччя.

З повагою Павло Наливайко та колектив Регіонального центру з надання БВПД у Донецькій та Запорізькій областях

 

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua