До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Регіональний центр з надання БВПД у Донецькій та Запорізькій областях активно співпрацює з Запорізьким зональним відділом ВСП

Деталі

41679734 246822396004121 988660592040476672 nНаприкінці 2017 року було укладено Меморандум про наміри щодо співробітництва між Міністерством оборони України та Координаційним центром з надання правової допомоги, який активно реалізується установами системи БПД.

       Зазначена угода має на меті об’єднати зусилля сторін задля спрощення доступу військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей до безоплатної правової допомоги, сприяння захисту їхніх прав та законних інтересів.

     41669265 536108820158024 1168918947819421696 n  Основними напрямками Меморандуму є налагодження взаємодiї мiж представниками центрiв з надання безоплатної вторинної правової допомоги та командуванням військових частин Збройних Сил України з метою вжиття заходiв для забезпечення захисту прав вiйськовослужбовцiв Збройних Сил України, членiв їх сiмей, у тому числi права на безоплатну правову допомогу, вiдповiдно до Закону УкраЇни «Про безоплатну правову допомогу»; вжиття заходiв для органiзацiї та забезпечення роботи дистанцiйних пунктiв доступу до безоплатної правової допомоги примiщеннях вiйськових частин Збройних Сил України на умовах, передбачених законодавством; проведення спiльних заходiв, спрямованих на пiдвищення рівня правової поiнформованостi вiйськовослужбовцiв Збройних Сил України шляхом органiзацiї робочих зустрiчей, семiнарiв, круглих столiв тощо; розроблення та розповсюдження iнформацiйних матеріалів (плакатiв, буклетiв) шодо прав та соцiальних гарантiй військовослужбовців Збройних Сил України, членiв їх сiмей, у тому числi права на безоплатну правову допомогу у кримiнальних справах; проведения спiльних комунiкативних заходiв як на рiвнi Координацiйного центру та Мiноборони, так i на рiвнi центрiв з надання безоплатної вторинної правової допомоги та вiйськових частин Збройних Сил України; обмiн успiшними практиками щодо захисту прав вiйськовослужбоців Збройних Сил України та членiв їх сiмей, також їх практичного застосування.

       У Запорізькій та Донецькій областях місцевими центрами з надання БВПД та бюро правової допомоги налагоджено співпрацю з 11 військовими частинами та батальйонами. У рамках співпраці проводяться правопросвітницькі заходи, консультаційні зустрічі, організовуються дистанційні пункти доступу до безоплатної правової допомоги. Питання, що турбують військовослужбовців найчастіше стосуються порядку звільнення з військової служби по закінченню строку контракту, санаторно-курортного  забезпечення, монетизації пільгового проїзду у міському транспорті, грошового забезпечення та соціальних гарантій, захисту прав і законних інтересів військовослужбовців та членів їх сімей, отримання компенсації на поліпшення житлових умов учасникам ООС, прав, обов’язків та гарантій соціального захисту учасників бойових дій.41801923 2234682123475991 7678761746919587840 n

       13 вересня поточного року з метою налагодження співпраці по напрямкам, що зазначені у Меморандумі до Регіонального центру завітала помічник начальника відділу з правової роботи Запорізького зонального відділу Військового служби правопорядку  Марія Яланська. Окрім обговорення з директором РЦ Павлом Наливайком, першим заступником директора Ларисою Кожемякіною та начальником відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Антонцевим напрямків співробітництва, що можливі в рамках реалізації вищезазначеного Меморандуму, особливу увагу було приділено виконанню Порядку інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

     
41717178 249033069132698 1799279589772492800 n За результатом робочої зустрічі, 14 вересня Володимир Антонцев та начальник відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації у Запорізькій області РЦ Олена Качура завітали до Запорізького зонального відділу Військової служби правопорядку з правопросвітницьким заходом. Військових, серед яких був полковник начальник вищевказаного відділу Тарас Рощенко, рядовий, сержантський та офіцерський склад, було поінформовано про безоплатну первинну правову допомогу та безоплатну вторинну правову допомогу, про напрямки роботи Регіонального та місцевих центрів і бюро правової допомоги, про категорій громадян, які передбачені ЗУ «Про безоплатну правову допомогу», та мають право на БВПД, наведено приклади успішного вирішення правових питань військовослужбовців.

За безоплатною правовою допомогоююридичними консультаціями та роз’ясненнями з правових питань звертайтеся до центрів з надання безоплатної правової допомоги.

Адреси та телефони центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги можна дізнатися зателефонувавши на Всеукраїнську гарячу лінію правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України), а також на офіційному веб-сайті Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях.   

logo-ukr

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua