До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Правові консультації не виходячи з дому

Деталі

6WikiLegalAid (wiki.legalaid.gov.ua) – інформаційна платформа, що функціонує за принципом Wikipedia.

       Директор Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Бородіна презентувала правову довідкову платформу в Бібліотеці філії №10 ЦБС для дорослого населення м.Запоріжжя. Багато зацікавлених людей зібралось 13 грудня 2018 для того, щоб на власні очі дізнатись про нові можливості.

- Не знав, що робити, бо в поліклініці майже змушують підписати декларацію з тим лікарем, який мені не подобається, я хотів більше дізнатись про це, але взимку їхати далеко від дому не хочеться. Тепер зможу прийти до улюбленої бібліотеки та знайти все, що необхідно, - зізнався пенсіонер Григорій Іванович.1-1

       Інформація у WikiLegalAid постійно оновлюється з урахуванням змін законодавства та судової практики. Цією базою можуть користуватись будь-хто - головне мати доступ до мережі Інтернет.

       Під час презентації інформаційну платформу було протестовано наживо - присутні обирали правову тему, по якій хотіли би дізнатися більше та шукали в довідковій системі. Всі питання, що виникали у присутніх на презентації було знайдено!

       1400 консультацій, які містить в собі WikiLegalAid охоплюють майже всі аспекти правовідносин, як виникають у суспільстві, а завдяки фахівцям системи надання безоплатної правової допомоги завжди підтримуються в актуальному стані.

- Така система допоможе оперативно знаходити інформацію, де б ви не були. Платформою можна користуватись як з комп‘ютера, так і з будь-якого іншого пристрою, - зазначила Ольга Бородіна.

Якщо ви потребуєте консультацій або роз‘яснень законодавства, завертайтесь до:

Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги - м. Запоріжжя, пр. Соборний, 77, 2-й поверх, тел.: 764-60-77, часи роботи: 8-00 - 17-00, з понеділка по п'ятницю.

   

logo-ukr

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua