До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Правова допомога ще ближче, адже відтепер функціонує правнича Вікіпедія – WikiLegalAid

Деталі

Otkryitie pravovoy platformyi 2У п’ятницю, 14 грудня, у зручному конференц-залі Інтегрованого центру підтримки зібралось чимало партнерів Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Були і представники служби у справах дітей, працівники центрів соціальних служб, інспектори пробації, учасники громадських організацій, фахівці мобільної бригади з протидії домашнього насильства, викладачі та студенти юридичної клініки, журналісти місцевих та районних ЗМІ. Всі вони чекали на презентацію нового правничого ресурсу? що допоможе кожному громадянину країни мати доступ до фахових консультацій юристів не виходячи з дому.

       - Відтепер, кожен громадянин може отримати правову консультацію через довідково-інформаційну платформу «WikiLegalAid» за адресою wiki.legalaid.gov.ua, - розпочала презентацію заступник директора Бердянського місцевого центру Валентина Матвєєва, - головна умова, мати доступ до Інтернету.

       Також, Валентина Матвєєва розповіла присутнім, що у базі платформи міститься більше 1400 консультацій з найактуальніших правових питань, з якими звертаються громадяни до місцевих центрів з надання правової допомоги по всій Україні. До того ж, у WikiLegalAid можна побачити не лише посилання на нормативні акти, а й ознайомитись зі зразками процесуальних документів та знайти необхідні судові рішення.Otkryitie pravovoy platformyi 1

       Головний спеціаліст відділу правової інформації та консультацій Богдан Кальченко пояснив, що WikiLegalAid функціонує за принципом відомої Wikipedia, а інформація постійно оновлюється з урахуванням змін законодавства та судової практики. Сама по собі база платформи є дуже легкою у користуванні, з неї необхідну інформацію можуть безкоштовно черпати як юристи-практики, студенти-правники, правозахисники, так і пересічні громадяни. Довгий час працівники системи надання БПД розробляли та редагували правові консультації так, щоб вони були зрозумілими не лише фахівцям, а й людям без юридичної освіти.

       Далі Богдан Кальченко наживо продемонстрував учасникам презентації можливості інформаційної платформи та розповів усі нюанси користування нею.

       Платформа WikiLegalAid – це просто, вичерпно і актуально. Це дійсно правнича українська Wikipedia, а головним є те, що вона постійно оновлюється та доповнюється актуальними правовими консультаціями.

Будьте більше досвідченими у правовому полі, отримуйте більше разом з WikiLegalAid!

Також нагадуємо,

  • Бердянський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги  –  м. Бердянськ, вул. Свободи, 115/8,  тел. (06153) 4-89-43, скайп: berdyansk_center, ел.адреса:  [email protected] zp.ua
  • Постійнодіючий дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги - м. Бердянськ, вул. Шмідта, 20, тел. (06153) 4-45-35,  скайп: berdyansk_center, ел.адреса:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

А також за єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги

0-800-213-103 (діє цілодобово і безкоштовно).

 

 

   

logo-ukr

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua