До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Позика на будівництво для ветеранів війни та осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

Деталі

nedvizhimostМеханізм надання позики визначено постановою Кабінету Міністрів України від 8 травня 2019 р. № 449 «Про затвердження Порядку надання позики ветеранам війни та особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Відповідно до статей 12-16 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, члени сімей загиблих, особи, на яких поширюється чинність вищезазначеного Закону, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною мають право отримати позику на:

  • будівництво жилих будинків;
  • будівництво/придбання дачних будинків;
  • приєднання будівель до інженерних мереж, комунікацій;
  • благоустрій садових ділянок.

Позика надається банками на умовах, визначених договором. Позика надається у національній валюті. Позика погашається після 5 років з моменту завершення будівництва і може виплачуватись протягом 10 років або згідно з договором.

Банки розглядають звернення осіб, за наявності в них посвідчення, зразок  якого затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 1994 р. № 302 «Про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни».

Розміри позики визначаються банками. Відсотки за користування позикою сплачуються відповідно до укладеного договору.

Користуйтеся та відстоюйте свої права.

Ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною мають право на безоплатну вторинну правову допомогу – захист, представництво в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складення документів процесуального характеру – стосовно питань, пов’язаних з їх соціальним захистом.

До уваги! За безоплатною правовою допомогою, юридичними консультаціями та роз’ясненнями законодавства звертайтеся до центрів з надання безоплатної правової допомоги.

Адреси та телефони центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги можна дізнатися зателефонувавши на Всеукраїнську гарячу лінію правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua