До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Підсумкові робочі поїздки та зустрічі з питань системи надання безоплатної правової допомоги

Деталі

301 серпня поточного року відбувся робочий візит директора Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Павла Наливайко, начальника  та головного спеціаліста  відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів у Запорізькій області Ольги Зарютіної та Сергія Панцікова до Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Метою візиту керівництва Регіонального центру стала участь у публічній презентації результатів діяльності Місцевого центру за І півріччя 2019 року, аналіз успіхів, здобутків та проблемних питань роботи Бердянського місцевого центру, презентації роботи ресурсу Дешборд, зустріч з головою Бердянського міськрайонного суду Запорізької області Морока С.М. , спілкування та обговорення нагальних питань з адвокатами, які співпрацюють з системою надання безоплатної правової допомоги на постійній основі.

Окрім зазначеного, Павло Наливайко в урочистій атмосфері нагородив начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Марину Златеву Подякою директора Координаційний центр з надання правової допомоги #Олексій Бонюк за активну участь у розбудові системи безоплатної правової допомоги, сумлінне ставлення до своїх службових обов'язків, проявлену ініціативність в роботі та з нагоди 4-ї річниці утворення місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

5B2

1До уваги! За безоплатною правовою допомогою, юридичними консультаціями та роз’ясненнями законодавства звертайтеся до центрів з надання безоплатної правової допомоги.

Адреси та телефони центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги можна дізнатися зателефонувавши на Всеукраїнську гарячу лінію правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua