До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Обізнані вже сьогодні, чи як система безоплатної правової допомоги бореться з правовим нігілізмом

Деталі

Obznan vzhe sogodn 2За час незалежності України, вже встигло вирости ціле покоління громадян, які, нажаль, не знають своїх прав та механізму їх реалізації. Тому, за останні роки український Уряд розпочав реалізацію маштабних програм серед молоді задля виховання патріотизму та подолання правового нігілізму. Місцеві центри з надання безоплатної правової допомоги відіграють важливу роль в реалізації зазначених процесів та програм Уряду.

       Так, 5 лютого 2018 року заступницею начальника Гуляйпільського бюро правової допомоги  Ольгою Куторницькою спільно з заступником начальника сектору превенції поліції Гуляйпільського відділу поліції Пологівського відділу поліції в Запорізькій області – капітаном поліції Юрієм Шейко та дільничним офіцером поліції Євгенією Нечепорук, було проведено захід для студентів, що проходять навчальну практику на базі відділу поліції.

       В рамках заходу правники провели невелике опитування серед студентів щодо знання положень Закону України «Про національну поліцію», зокрема про види превентивних поліцейських заходів, спеціальних засобів для виконання своїх службових повноважень, заходів примусу. Під час зустрічі були розглянуті норми Закону України «Про державний захист працівників суду та правоохоронних органів», обговорювались обмеження, пов’язані зі службою в поліції. Відбулася невелика дискусія щодо негативних наслідків раннього статевого життя.

   Obznan vzhe sogodn 1    Ольга Куторницька також розповіла про загальноукраїнський правопросвітницький проект Міністерства Юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», роз’яснила положення Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та роздала буклети з інформацією про реалізацію прав громадян щодо доступу до безоплатної правової допомоги.

       В свою чергу, 6 лютого поточного року, начальниця відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Вікторія Донцова провела не менш цікавий захід для студентів перших курсів Бердянського медичного коледжу на тему: «Трудові відносини з неповнолітніми». Дана тема є актуальною, оскільки Бердянськ – це курортне місто, й дуже багато молоді з метою заробітку влаштовується на сезонні роботи. Тому, щоб студенти не стали жертвами непорядних й недоброчесних роботодавців, Вікторія Донцова розповіла їм про основні права та пільги, якими користуються неповнолітні під час офіційного працевлаштування. Також представниця МЦ нагадала присутнім про проект Мін`юсту «Я МАЮ ПРАВО!», роздала відповідні брошури та інформаційні постери «Юстиція відкрита для людей».

За безоплатною правовою допомогоююридичними консультаціями та роз'ясненнями законодавства звертайтесь до установ системи безоплатної правової допомоги:

А також єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги:

0-800-213-103 (діє цілодобово і безкоштовно)

 

   

logo-ukr

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua