До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Неповнолітні правопорушники потребують нашої уваги та допомоги

Деталі

IMG 20180606 113117Неповнолітній порушник закону — особливий, найбільш важкий об'єкт виховання та перевиховання. Справа в тому, що такий неповнолітній найчастіше обтяжений вже вкоріненими негативними поглядами, судженнями, негативними звичками та формами поведінки. Зазвичай він грубо протидіє позитивному впливу, зводячи між собою та тими, хто бажає їм лише добра, психологічний бар'єр недовіри, відчуження і навіть ворожості.

       Одним з напрямків налагодження довірчих відносин є допомога їм у вирішенні тих чи інших проблем. Аби допомогти неповнолітнім ув’язненим, які знаходяться у Запорізькому слідчому ізоляторі, вирішити їхні правові проблеми, керівництво установи регулярно запрошує до них представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях.

       При підтримці начальника відділу із соціально-виховної та психологічної роботи Запорізького слідчого ізолятора майора внутрішньої служби Сергія Вовка, інспектора відділу із соціально-виховної та психологічної роботи установи лейтенанта внутрішньої служби Ігоря Мурадяна начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру Володимир Антонцев та головний спеціаліст відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Сергій Панцаков відвідали СІЗО та провели бесіди з хлопцями, які утримуються під вартою.

       В ході зустрічі фахівці безоплатної правової допомоги розповіли неповнолітнім ув’язненим, яких засуджено за скоєння грабежів та розбійних нападів, про підстави та порядок надання правової допомоги особам, засудженим до покарання у вигляді позбавлення волі, а також відповіли на питання щодо застосування амністії та можливості отримання безоплатної вторинної правової допомоги для вирішення питання умовно-дострокового звільнення.

       З огляду на те, що строк відбування покарання зазначеної категорії засуджених осіб добігає кінця, з метою попередження повторного вчинення злочинів після звільнення з місць позбавлення волі, вказаним малолітнім особам було доведено вимоги нещодавно прийнятого Закону України «По запобігання та протидію домашньому насильству».

       Також, працівники Регіонального центру надали правову консультацію та роз’яснення з окремих положень Кримінального процесуального кодексу України та практики їх застосування під час досудового розслідування і судового розгляду кримінальних проваджень жінці, яка перебуває в Запорізькому слідчому ізоляторі за скоєння такого рідкісного злочину, як торгівля або інша незаконна угода щодо малолітнього, вчинена організованою групою.

       По завершенню заходу представники РЦ надали правові консультації та роз’яснення працівницям Запорізького слідчого ізолятора щодо оформлення дарування майна та спадщини.

 

 

   

logo-ukr

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua