До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Легальне працевлаштування в Державі Ізраїль

Деталі

Legalne pratsevlashtuvannya v Derzhav Izrail. 2Як відомо, 15 травня 2017 року між Міністерством соціальної політики України та Управлінням з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль підписано Імплементаційний протокол, норми якого визначають порядок відбору українських працівників на тимчасову роботу в будівельній галузі в Ізраїлі.

       Аби роз’яснити норми протоколу та розповісти про переваги офіційного працевлаштування за кордоном, було прийнято рішення зібрати відповідну цільову аудиторію в Бердянському міськрайонному центрі зайнятості.

       Тож, у минулу п’ятницю начальник відділу правової інформацій та консультацій Марина Златєва та начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб`єктами надавання безоплатної первинної правової допомоги Вікторія Донцова завітали до конференц-залу партнерської установи, де вже чекали бердянці, що мають намір працювати в Державі Ізраїль.

       Фахівчині місцевого центру розповіли про вимоги до робітників. Так, аби влаштувась на работу до Ізраїлю, працівник не повинен мати родичів першої лінії, які проживають чи працюють в Ізраїлі (крім рідних братів і сестер), обов’язково не мати судимості, ніколи раніше не працювати в даній державі, фізично та психологічно бути придатними до інтенсивної фізичної праці в будівельній галузі, у відповідних кліматичних умовах, включаючи роботу на висоті та переміщення важких предметів. Окрім цього майбутній працівник повинен підтвердити професійні навички, досвід і високий рівень здібностей в сфері будівництва.Legalne pratsevlashtuvannya v Derzhav Izrail. 1

       Вікторія Донцова приділила увагу процедурі подання заяви на працевлаштування та роз’яснила, що заявники особисто звертатимуться до служби зайнятості. Кожен заповнюватиме типову анкету та буде отримувати реєстраційний номер із відповідною зазначеною датою подання документів. Також при поданні заяви працівник отримуватиме від служби зайнятості довідковий бюлетень українською мовою, що містить основну інформацію стосовно процесу працевлаштування та умов роботи. У разі невідповідності вимогам або неподання всіх необхідних документів центр зайнятості буде письмово інформувати заявників про причини відхилення їх заяв.

       Також Вікторія Донцова розповіла про процедуру відбору працівників. Так, після аналізування даних поданих заявниками їх будуть запрошувати для проходження тестування (професійного іспиту та/або співбесіди). Тестування проводитиметься на попередньо погоджених майданчиках на території України за умови, що кількість претендентів для проходження тестування на кожній ділянці становитиме не менше 2000 осіб чи іншої узгодженої компетентними органами кількості. Професійні іспити та/або співбесіди проводитимуться ізраїльською стороною чи неурядовими професійними організаціями.

       Legalne pratsevlashtuvannya v Derzhav Izrail. 3В свою чергу, Марина Златєва розповідала про обов’язок працівників пройти за власний рахунок медичний огляд у спеціально-визначених Ізраїльською стороною медичних закладах.

       Також начальник відділу окрему увагу приділила нормам трудового договору та розповіла, що трудовий договір оформлятимуться відповідними ізраїльськими органами українською мовою, івритом та англійською мовою, згідно з вимогами ізраїльського законодавства та процедур, та наголосила, що в разі виникнення розбіжностей у тлумаченні положень переважну силу матиме текст англійською мовою.

       Далі Марина Златєва розповіла про загальні умови працевлаштуванням українських робітників. Так, умови перебування працівників визначатимуться ізраїльським законодавством.

       Окрім вище викладеного, з присутніми було роз'яснено  процедуру оформлення візи та бронювання авіаквитків,  прибуття й поселення працівників в Ізраїлі, а також про повернення на Україну та про вихідну допомогу.

Звертайтесь за правовою допомогою до:

А також за єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги

0-800-213-103 (діє цілодобово і безкоштовно).

 

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua