До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Безоплатна правова допомога Донеччини презентувала результати діяльності за 9 місяців поточного року

Деталі

2У Маріуполі Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях відзвітувся перед партнерами за свою діяльність на території Донецької області за 9 місяців 2018 року.

       Серед присутніх були представники Головного управління Національної поліції у Донецькій області, Патрульної поліції,Головного територіального управління юстиції, Моніторингової місії ООН з прав людини, благодійного фонду « Право на захист» та представники Донецького юридичного інституту МВС України, також працівники юридичних клінік Маріупольського Державного університету та Донецького державного університету управління.

 1       Результати діяльності презентувала заступниця директора Регіонального центру – Оксана Савицька, яка  доповіла про місію та цінності системи БВПД, поділилась досягненнями та розповіла про виклики, з якими довелось стикнутись працівникам центрів Донецької області.

       Особливу увагу було приділено статистичним показникам діяльності системи, а саме кількості випадків надання БПД, характеристиці клієнтів, питанням, з якими звертались клієнти. Так за 9 місяців 2018 року Регіональним центром на території Донецької області було видано 4179 доручень для надання БВПД у кримінальних провадженнях. За результатами роботи адвокатів  системи БВПД було 7 випадків обрання більш м’якого запобіжного заходу, 12 випадків зменшення обсягу обвинувачення, 764 випадки призначення мінімального або більш м’якого покарання, 552 випадки звільнення від відбування покарання та 32 виправдувальних вироки.

       Протягом трьох кварталів 2018 року до місцевих центрів та бюро правової допомоги  Донеччини звернулись 19383 клієнти, з яких 16314 осібам надані правові консультації, складено 1781 процесуальних документів та у  1224 випадках здійснено представництво інтересів у судах. Також, розширена мережа точок доступу до БПД, у 2018 році працювало 561 дистанційний та мобільний пункт надання БПД, до яких звернулось 3133 особи. Також 4132 особи було проконсультовано на КПВВ.

IMG 20181120 102517 557       Також Оксана Савицька звернула увагу на результати проведених працівниками Регіонального центру моніторингів діяльності місцевих центрів. Отже, було проведено 6 виїзних спостережень, 122 анонімних анкетувань клієнтів, 484 телефонних опитувань клієнтів щодо роботи місцевих центрів та бюро, проведено 19 досліджень «Таємний клієнт».

       Узагальнюючи  результати спостережень: середня оцінка компетенції працівників місцевих центрів та бюро правової допомоги склала 4,7 бали  (за п’ятибальною шкалою), 78% опитаних клієнтів добре оцінюють роботу місцевих центрів та бюро правової допомоги та 100% опитаних рекомендують послуги місцевих центрів та бюро правової допомоги своїм знайомим.

       Також усіх присутніх було проінформовано про проведення ХІ конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги з 3 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року.

       Звісно були підняті питання про напрямки інформування про систему БВПД, правопросвітницьку роботу, яку здійснюють фахівці центру, напрями співпраці з партнерами зі складу органів місцевої влади, громадських та міжнародних організацій.

       На завершення, присутні мали змогу обговорити хвилюючі питання щодо діяльності центрів БВПД та  подальшої співпраці.

Презентацію публічного звітування Ви можете завантажити тут.


   

logo-ukr

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua