До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Про нагальне: суспільно корисні роботи для виконання адміністративного стягнення особами, які вчинили адміністративне правопорушення

Деталі

1Ганна Мєшальникова, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях взяла участь у робочій зустрічі з представниками Запорізької міської ради, суддями, адвокатами, керівництвом УДВС та начальниками відділів державної виконавчої служби м.Запоріжжя, представниками філії Державної установи «Центр пробацїі» в Запорізькій області.

Детальніше...

Про виборче право для військовослужбовців

Деталі

Осн

fynjywtd

Основним законом держави, а саме – Конституцією України, закріплено право кожного громадянина, який досяг 18-річного віку, на народне волевиявлення, яке здійснюється через вибори.

Детальніше...

Партнерська співпраця задля захисту прав внутрішньо переміщених осіб

Деталі

1Внутрішньо переміщені особи (ВПО) – це особи, які перебувають на території України на законних підставах та мають право на постійне проживання в Україні, яких змусили залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру.

Детальніше...

Права ВПО під надійним захистом

Деталі

IMG-41fe15afd5dde400ede705672c96c5b0-VСьогодні до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях завітали координатор з надання правової допомоги БФ «Право на захист» Юлія Трало та регіональний адвокат Запорізького офісу БО «БФ «Право на захист» Сергій Щеголь.

Детальніше...

Обмін досвідом із захисту осіб, які мають право на призначення пенсії на пільгових та інших умовах

Деталі

53648508 258093675123501 2349374160616030208 nУ Маріуполі відбулася робоча зустріч представників Маріупольського місцевого центру з надання БВПД та Благодійного Фонду  "Право на захист". Захід організовано для обміну досвідом із захисту осіб, які мають право на призначення пенсії на пільгових та інших умовах.

Детальніше...

   

logo-ukr

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua