До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Суд зобов’язав призначити пенсію у зв’язку із втратою годувальника

Деталі

IMG 1467Як свідчить історія, всі існуючи права людини, що закріплені в міжнародних документах, конституціях, законодавстві є вистражданими та відвойованими людством. Тому захист прав людини та громадянина має бути пріоритетом діяльності правової, демократичної, суверенної держави.

До Приазовського бюро правової допомоги Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась мешканка села Новоолександрівка Приазовського району Запорізької області із питанням оскарження відмови Приморського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області у призначенні їй пенсії по втраті годувальника.

Детальніше...

Фасилітація – сучасний стиль прийняття рішень

Деталі

 

72087945 480028042606773 2828590183253803008 nДинаміка сучасного світу потребує від особистості та організацій високої гнучкості та постійних внутрішніх змін, готовності до саморозвитку. Це призводить до «полювання» за новими креативними кадрами, спроможними до створення нових ідей та стратегічного планування. Тому сучасним лідерам та керівникам необхідно вміти створювати умови для підвищення ефективності процесів прийняття рішень в ході групової роботи з метою отримання якісних результатів та розробки інноваційних продуктів.

Детальніше...

Захист прав на отримання пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги, реалізація програми «Чесна платіжка»

Деталі

444Незабаром стартує опалювальний сезон 2019/2020 і багатьох жителів міста Запоріжжя хвилює питання своєчасного отримання послуг з опалення, їх якість та вартість, не менш значимими є питання щодо зміни в отриманні субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги.

Детальніше...

Про відновне правосуддя, правову грамотність та поні

Деталі

VP 09 pЖиття доводить: до неповнолітніх, які оступилися та вчинили правопорушення, мають застосовуватися, у першу чергу, виховні та реабілітаційні, а не каральні заходи. Необхідно допомогти дітям повернутися у суспільство. Це і є головним завданням відновного правосуддя.

Детальніше...

Сьогодні всіх юристів день, служителів Феміди

Деталі

 

DSC06384День юриста, який з'явився в календарі України за Указом Президента № 1022/97 від 16.09.1997 р., відзначається 8 жовтня. Це свято, об'єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців. День юриста, це професійне свято людей все життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право!».

Детальніше...

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua