До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам, які надають БВПД, оплату їх послуг та відшкодування витрат

Деталі

 

Лист Координаційного центру від 03.09.2014 № 25-873/1 стосовно правових підстав оприлюднення на сайті Центру з надання БВПД оперативної інформації щодо видання доручень адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, оплату їх послуг та відшкодування витрат. 


 Завантажити оперативну інформацію Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях щодо доручень, виданих у 2020 році адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, оплати їх послуг та відшкодування витрат станом на 06 квітня 2020 р. 


Завантажити оперативну інформацію Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях щодо доручень, виданих у 2019 році адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, оплати їх послуг та відшкодування витрат станом на 31 грудня 2019 р. 


 Завантажити оперативну інформацію Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій області щодо доручень, виданих у 2019 році адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, оплати їх послуг та відшкодування витрат станом на 23 грудня 2019 р.

 


Завантажити оперативну інформацію Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Запорізькій області щодо доручень, виданих у 2019 році адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, оплати їх послуг та відшкодування витрат станом на 23 грудня 2019 р.  


 Завантажити оперативну інформацію Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях щодо доручень, виданих у 2018 році адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, оплати їх послуг та відшкодування витрат станом на 31  грудня 2018 р. 


Завантажити оперативну інформацію Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій області щодо доручень, виданих у 2018 році адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, оплати їх послуг та відшкодування витрат станом на 31 грудня 2018 р.  


 Завантажити оперативну інформацію Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Запорізькій області щодо доручень, виданих у 2018 році адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, оплати їх послуг та відшкодування витрат станом на 31 грудня 2018 р.


 Завантажити оперативну інформацію Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях щодо доручень, виданих у 2017 році адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, оплати їх послуг та відшкодування витрат станом на 02 січня 2018 р. 


 Завантажити оперативну інформацію Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій області щодо доручень, виданих у 2017 році адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, оплати їх послуг та відшкодування витрат станом на 02 січня 2018 р.  


 Завантажити оперативну інформацію Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Запорізькій області щодо доручень, виданих у 2017 році адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, оплати їх послуг та відшкодування витрат станом на 02 січня 2018 р.  


 

 

 

 

 

(Натисніть на зображення для збільшення)

 


 

Завантажити оперативну інформацію Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Запорізькій області щодо доручень, виданих у 2016 році адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, оплати їх послуг та відшкодування витрат станом на 02 січня 2017 р. 

 


   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua