До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
   

Додаток до річного плану закупівель

Деталі

2017 рік

Додаток до річного плану закупівель Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях 2017 р. 


Додаток до річного плану закупівель Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 2017 р.


Додаток до річного плану закупівель Другого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 2017 р.


Додаток до річного плану закупівель Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 2017 р.


Додаток до річного плану закупівель Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 2017 р.


Додаток до річного плану закупівель Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 2017 р.


Додаток до річного плану закупівель Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 2017 р.2016 рік

 

Додаток до річного плану закупівель Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Запорізькій області 2016 р. 


  Додаток до річного плану закупівель Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 2016 р.


Додаток до річного плану закупівель Другого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 2016 р.


Додаток до річного плану закупівель Мелітопольського запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 2016 р. 


 Додаток до річного плану закупівель Бердянського запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 2016 р.

   
logo-ukr
   
   
   
   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua