До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Шановні адвокати!

 З 01.03.2018 цілодобові чергування адвокатів здійснюються з 09:00 год. до 09:00 год. наступної доби  

   

Встановлення факту родинних відносин

Деталі

111Більше двох років мешканець Приазовського району не мав змоги оформити спадщину, що дісталась йому від рідної тітки, у зв’язку з численними розбіжностями у написанні прізвища, ім’я та по-батькові його матері у офіційних документах, що необхідні для оформлення спадщини, яка відкрилась у Вінницькій області.

       З метою отримання безоплатної вторинної правової допомоги  чоловік звернувся до відділу "Приазовське бюро правової допомоги" Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Наказом Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги №29 від 11 травня 2017 року довіреність на представництво інтересів спадкоємця видано в. о. начальника Приазовського бюро правової допомоги Юлії Стефанковій.

       Після направлення численних запитів до архівних установ та нотаріальної контори, що діють на території Вінницької області, та отримання необхідних відповідей, було зібрано пакет необхідних документів та підготовлено заяву про встановлення факту родинних відносин між чоловіком та його рідною тіткою, яку у подальшому подано до Приазовського районного суду Запорізької області.

       Відповідно до п. 1 ст. 256 Цивільно-процесуального кодексу України суд розглядає справи про встановлення факту родинних відносин між фізичними особами.

       Відповідно ст. 234  Цивільно-процесуального кодексу України  окреме провадження - це вид непозовного цивільного судочинства, в порядку якого розглядаються цивільні справи про підтвердження наявності або відсутності юридичних фактів, що мають значення для охорони прав та інтересів особи або створення умов здійснення нею особистих немайнових чи майнових прав або підтвердження наявності чи відсутності неоспорюваних прав. 

       Відповідно до ст. 258 Цивільно-процесуального кодексу України в порядку окремого  провадження розглядаються справи про встановлення фактів, якщо заявник не має іншої можливості одержати або відновити загублений  чи знищений документ, який посвідчує факт,  що має юридичне значення.

       Відповідно до п. 1 ст. 257 Цивільно-процесуального кодексу України заява фізичної особи про встановлення факту, що має юридичне значення, подається до суду за місцем її проживання.

       Доводи, викладені у заяві, підтримані представником у судовому засіданні, а докази, долучені до матеріалів справи, Приазовським районним судом узято до уваги та їм надано належну оцінку.

       Рішенням Приазовського районного суду Запорізької області від 31 серпня 2017 року заяву чоловіка про встановлення факту родинних відносин було задоволено – підтверджено, що мешканець Приазовського району дійсно є рідним племінником померлої жінки, що мешкала на Вінничині.

Нагадуємо, до Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ви можете звернутись

 

   
logo-ukr
   

adv baner

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua