До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

В Донецькій області провели додаткові заняття з працівниками ГУНП

Деталі

IMG 9773Право на захист є одним із основоположних прав людини в розвиненій правовій державі, а одним із обов’язків цієї держави є його забезпечення. Основним виконавцем та куратором по забезпеченню цього права в Україні є система безоплатної правової допомоги. При цьому чітко та якісно забезпечити це право громадян можна тільки при тісній взаємодії системи надання БПД з органами Національної поліції України.

Начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Володимир Антонцев, зустрівся з працівниками Мангушського та Лівобережного відділень Головного управління національної поліції в Донецькій області. Під час заходів, Володимир Антонцев більш детально зупинявся на порядку взаємодії відділів ГУНП в Донецькій області з центрами та адвокатами, що надають безоплатну вторинну правову допомогу  та нагадав про порядок інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

 20.11.2019
Він також звернув увагу на вимоги до складання постанов про залучення захисника для здійснення захисту особи у кримінальному провадженні, порядок призначення захисника свідкам і потерпілим у кримінальних провадженнях, порядок заміни адвоката і порядок відмови підозрюваного від захисника, коли його участь у справі є обов'язковою.

Володимир Антонцев наголосив на неприпустимості порушення права на захист осіб підчас затримання та проведення досудового розслідування, а також про можливі наслідки у разі порушення процесуального законодавства.

За безоплатною правовою допомогою, юридичними консультаціями звертайтесь до центрів з надання безоплатної правової допомоги. Адреси та телефони центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги можна дізнатись, зателефонувавши на Всеукраїнську гарячу лінію правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

 

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua