До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Студенти юридичних клінік здобули корисні навички для майбутній професії

Деталі

IMG 20191120 152430Засвоєння теоретичних знань в галузі права недостатньо для надання якісної правової допомоги. Отримуючи послугу, будь-яка людина очікує, що до неї ставитимуться з повагою. Гідне ставлення впливає на те, як буде оцінена якість послуги. Важливо враховувати особливості кожної соціально вразливої групи населення, наприклад внутрішньо переміщених осіб, які постійно стикаються з дискримінацією та обмеженнями у реалізації своїх прав.


Студенти юридичних клінік Донецької та Запорізької областей відвідали тренінг за тематикою: «Захист прав внутрішньо переміщених осіб», що відбувся 20 листопада у корпусі економіко-правового факультету Маріупольського державного університету. Актуальність заходу зумовлена високим рівнем потреби ВПО у юридичній допомозі, адже саме ця група населення є найбільш вразливою і не має можливості на оплату послуг юриста.

IMG 20191120 093505

Директор Регіонального центру з надання БВПД у Донецькій та Запорізькій областях Павло Наливайко окреслив проблеми, з якими найчастіше звертаються клієнти за правовою допомогою і наголосив на важливості розвитку навичок спілкування для майбутніх фахівців-правників. Детальніше про ефективну комунікацію розповіла заступниця директора центру Оксана Савицька.

Дмитро Потоцький ознайомив присутніх з напрямками діяльності Норвезької ради у справах біженців, а завдяки провідному юристу Норвезької ради у справах біженців Любові Лисенко студенти дізналися, як здійснюється процес оформлення та поновлення документів реєстрації актів цивільного стану та захисту прав ВПО на соціальне та пенсійне забезпечення.

IMG 20191120 142033

 

 

 

 

 

 


Спільно з директором Маріупольського місцевого центру з надання БВПД Наталею Сікорою, учасники тренінгу у групах розібрали практичні ситуації щодо вирішення проблемних питань ВПО, що були підготовлені на підставі реальних звернень клієнтів центру. У пошуку можливих шляхів вирішення ситуацій стала корисною правова енциклопедія WikiLegalAid (https://wiki.legalaid.gov.ua), що нараховує більш ніж 1700 відповідей на найчастіші запитання.

Після спільних жвавих обговорень, учасники сформували алгоритм дій та можливі шляхи вирішення кожної ситуації.        

Під час заходу студенти активно ставили запитання, на які отримували детальні відповіді практикуючих юристів, що допоможуть в майбутньому більш ефективно надавати правову допомогу внутрішньо переміщеним особам.

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua