До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Шановні адвокати!

 З 01.03.2018 цілодобові чергування адвокатів здійснюються з 09:00 год. до 09:00 год. наступної доби  

   

Шановні колеги, друзі та партнери!

Деталі

117 серпня поточного року на черговій тридцять першій сесії Бердянської міської ради VІІ скликання було прийняте довгоочікуване рішення, яке стосувалось затвердження Програми розвитку та функціонування системи безоплатної правової допомоги для мешканців міста Бердянська на 2017-2018 роки. Розглядаємо дану історичну й вважливу подію для нас – як спільний успіх команди системи безоплатної правової допомоги Запорізької області.

       Бердянський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги вже  вкотре продемонстрував приклад плідної взаємодії з органами місцевого самоврядування та довів свою необхідність, корисність та визначну роль в процесах формування належної правосвідомості та забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги громадянам, які її потребують.

       Вважаємо, що прийняття зазначеної програми стало б неможливим без підтримки та допомоги колег з Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях, адже за основу Програми, прийнятої Бердянською міською радою, була взята oбласна Програма розвитку безоплатної правової допомоги.

       Колектив Бердянського МЦ висловлює щирі слова вдячності всім друзям, партнерам й просто небайдужим людям, які сприяли та наближали момент прийняття важливого для нас та громади документа.

       Глибоко переконані в тому, що тільки тісна взаємодія та робота в спільному тандемі зможе змінити нашу країну та життя її громадян на краще.

З повагою, колектив Бердянського МЦ з надання БВПД

За отриманням безоплатної правової допомоги можна звернутися до Бердянського місцевого центру з надання БВПД, який знаходиться:

А також єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги:

0-800-213-103 (діє цілодобово і безкоштовно).


   
logo-ukr
   

adv baner

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua