До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Шановні адвокати!

 З 01.03.2018 цілодобові чергування адвокатів здійснюються з 09:00 год. до 09:00 год. наступної доби  

   

Приємними є робочі зустрічі на яких обговорюють не лише проблемні питання, а й успішні практики

Деталі

11223313 липня 2017 року відбулась робоча зустріч представників Регіонального центру з надання безоплатної  вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях, Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з керівництвом  Краматорського міського суду Донецької області.

       Під час зустрічі начальник відділу організації надання безоплатної  вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Володимир Антонцев, т.в.о. директора Краматорського місцевого центру з надання БВПД Оксана Індусова, заступник начальника відділу представництва Краматорського МЦ Майя Залізняк та заступник  начальника відділу організації надання безоплатної  вторинної правової допомоги Регіонального центру Олександр Паршин обговорили з Головою Краматорського міського суду  Донецької області Валерієм Літовкою актуальні питання, що виникають під час забезпечення правовою допомогою громадян за рішеннями суду.

       223344 За результатами зустрічі  було досягнуто єдиного підходу щодо практичного  вирішення  фактичних обставин, які виникають у Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях під час виконання ухвал суду про призначення захисників для здійснення захисту за призначенням, на окрему процесуальну дію, у випадках заміни адвоката, вирішення судом питань виконання покарань особам засудженим до покарань у вигляді позбавлення волі, а також своєчасності винесення та надходження на виконання ухвал суду.

       Особливо приємно було почути від керівника Краматорського міського суду  Донецької області Валерія Літовки про позитивну практику взаємодії із Краматорським місцевим  центром з надання БВПД. Валерій Літовка,  зокрема, зазначив, що у випадках, коли працівники вказаного судового органу бачать, що людина не на належному рівні розуміється в юридичних питаннях, їй обов’язково радять звернутися до вказаного місцевого центру по допомогу  з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

За безоплатною правовою допомогою, роз'ясненнями законодавства та правовими консультаціями звертайтеся до 

  • Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях

у Запорізькій області:

-  адреса: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 77, 8-й поверх

-  телефон: (061) 224-44-50

у Донецькій області:

- адреса: вул. Зелiнського, 27а, м. Маріуполь 

- телефон: (099) 768-25-67

  • Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги:

- адреса: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Академічна, буд.20

- телефони: +380 99 266 9162

- режим роботи: пн.- пт. - 8:00 - 17:00 , сб. - нд. - вихідні дні

- електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103


   
logo-ukr
   

adv baner

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua