До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Підприємство-боржник виплатило за рішенням суду 4217 гривень заробітної плати колишній працівниці

Деталі

GrubovaІрина Грибова за дорученням Першого запорізького місцевого центру з надання БВПД № МЦ1 №-793 від 21.09.2017 склала заяву та направила до суду в  інтересах мешканки Запоріжжя, якій адміністрація підприємства заборгувала заробітну плату за чотири місяці.

       Відповідно до  вимог ст.115 Кодексу законів про працю України заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні, у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів-представниками, обраними трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів, та не пізніше 7 днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

       Адвокат Ірина Грибова підготувала та направила до суду обґрунтовану заяву з долученням відповідних доказів, що підтверджують факт заборгованості підприємства. Надалі судом було видано судовий наказ про стягнення з підприємства-боржника 4217,23 грн заборгованості по заробітній платі перед колишнєю працівницею.

За безоплатною правовою допомогою, юридичними консультаціями та роз'ясненнями законодавства звертайтеся:

Перший запорізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

  • адреса: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 77, 2-й поверх,
  • телефони: (061) 764-60-77,
  • електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
   

logo-ukr

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua