До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

На Донеччині розширено мережу мобільних пунктів консультування з правових питань

Місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій області знаходяться в містах Маріуполь та Краматорськ. Через те, що їх юрисдикція достатньо велика, не всі громадяни можуть дістатися власне до м. Краматорська чи м. Маріуполя, щоб завітати до одного з місцевих центрів. Тому, для того, щоб розширити та забезпечити доступ до безоплатної правової допомоги населенню віддалених міст та районів, центри здійснюють виїзні консультації громадян, організовують мобільні консультаційні пункти. Тут громадяни зможуть дізнатися про систему безоплатної правової допомоги в Україні, про категорії громадян, яким надається безоплатна вторинна правова допомога, отримати безоплатну правову консультацію або написати звернення до центру.

На сьогоднішній день у Донецькій області відкрито та функціонує 7 таких пунктів з консультування.

Краматорський місцевий центр з надання безоплатної вторинної  правової допомоги

Працівники  Краматорського МЦ з надання БВПД здійснюють виїзні прийоми громадян у 3-х населених пунктах північної частини Донецької області:

  1. м. Костянтинівка, вул. Островського, 438 (приміщення редакції газети «Провінція») -консультації для всіх категорій громадян здійснюються щопонеділка з 1200 до 1500 ;
  2. м. Бахмут, вул. Радянська, 83 (напроти магазину “Азов” біля центрального ринку), перший поверх - консультації для всіх категорій  громадян  здійснюються щопонеділка з 1000 до 12;
  3. м. Лиман, вул. Незалежності, 46 (Лиманська міська рада) - консультації здійснюються для всіх категорій громадян за попереднім записом у юридичному відділі Лиманської міської ради.

 

Маріупольський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

   Крім місцевого центру з надання БВПД, у м. Маріуполь діють і виїзні пункти консультування у різних районах міста та прилеглих до нього територій Донецької області. На данний час у м. Маріуполь існує таких точок доступу, як:

1. Українське товариство сліпих (УТОС)
(м. Маріуполь, вул. Миколаївська, 3)
Консультування для людей з особливими потребами та всіх інших категорій громадян.
Відбуваються раз на місяць: у останню середу місяця, з 12:00 до 14:00.

 

2. Клуб батьків дітей-інвалідів “Повір у себе”
(м. Маріуполь, просп. Будівельників, 85-а)
Консультування для людей з особливими потребами та всіх інших категорій громадян.
Відбуваються раз на місяць: у першу середу місяця, з 11:00 до 14:00.

 

3. Всеукраїнський благодійний фонд “Право на захист”
(м. Маріуполь, вул. Італійська, 22)
Консультування для усіх охочих громадян.
Відбуваються 2 рази на місяць: у перший та останній вівторок місяця, з 10.00 до 12.00

 

4. Виїзні консультації до інших населених пунктів Донецької області, які знаходяться під юрисдикцією Маріупольського місцевого центру з надання БВПД, за необхідністю громади (м. Вугледар, м. Курахове, м. Селидове, м. Волноваха, смт. Нікольське, смт. Мангуш)

Відбувається кожного четверга за попередньою домовленістю.

Примітка: За необхідністю, у графіки виїзних консультаційних прийомів можуть вноситися зміни.

З питань забезпечення надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальних провадженнях (окрім таких, що стосуються захисту прав та інтересів потерпілих і свідків), просимо звертатися до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій області.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій області знаходиться за адресою: вул. Зелiнського, 27а, м.Маріуполь, 87548, Донецька область, Україна.
Контактний телефон: 099-768-25-67, 068-781-16-89. Факс: (0629) 40-92-93
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. " style="color: rgb(0, 14, 207);"> Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційний сайтhttp://donetsk.legalaid.gov.ua/ua/

З питань забезпечення надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільних і адміністративних справах (а також таких, що стосуються захисту прав та інтересів потерпілих і свідків в кримінальних провадженнях), просимо звертатися до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій області.

Маріупольський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
знаходиться за адресою:просп. Нахімова 82, м. Маріуполь, 87517, Україна.
Контактний телефон050-951-28-81
Електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. " style="color: rgb(0, 14, 207);"> Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Краматорський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
знаходиться за адресою:вул. Шкадінова, 20, м. Краматорськ, 84301, Україна
Контактний телефон099-266-91-62 або  (06264) 6 63 41
Електронна адресаkramatorsk.donetsk@legalaid.gov.ua                                       

 

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги:
0-800-213-103.

"Юрисдикція Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги:
Великоновосілківський район, Волноваський район, Володарський район, Добропільський район, Красноармійський район, Мар᾿їнський район, Новоазовський район, Олександрівський район, Першотравневий район, Тельманівський район, Ясинуватський район, м. Красноармійськ, м. Маріуполь, м. Новоградівка, м. Селидове

Юрисдикція Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги:
Артемівський район, Костянтинівський район, Краснолиманський район, Слов'янський район, м. Артемівськ, м. Вугледар, м. Димитрів, м. Добропілля, м. Дружківка, м. Костянтинівка, м. Красний Лиман, м. Слов'янськ."

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua