До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Шановні адвокати!

 З 01.03.2018 цілодобові чергування адвокатів здійснюються з 09:00 год. до 09:00 год. наступної доби  

   

Мелітопольський місцевий центр з надання БВПД презентував результати діяльності центру та бюро правової допомоги

Деталі

 

20170904 115159

1 вересня 2016 року по всій території України відкрилися та почали свою роботу понад 400 Бюро правової допомоги, які покликані допомогти населенню та посилити правовому спроможність територіальних громад і кожного їх члена.  Бюро правової допомоги - це осередки нових можливостей для людей, де кожен зможе реалізувати свої законні права, мати доступ до ефективного здійснення виборчого права і права на самоврядування.  Це пункти доступу до права та правосуддя, де громадяни мають можливість отримати безоплатну правову інформацію та консультації та скористатися електронними сервісами Міністерства юстиції України.

       В підпорядкуванні Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходяться 9 відділів "Бюро правової допомоги", а саме: Василівське, Великобілозерське, Веселівське, Енергодарське,  Кам’янсько-Дніпровське, Михайлівське, Приазовське, Токмацьке та Якимівське.20170904 104955

      Працівники бюро правової допомоги  за цей рік доклали  багато зусиль для досягнення високих результатів, якими ми пишаємось!

       4 вересня 2017 року у Центральній районній бібліотеці комунального закладу «Василівська централізована бібліотечна система» Василівської районної ради Запорізької області відбулася виїзна публічна презентація результатів діяльності Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Бюро правової допомоги. Захід було присвячено річниці відкриття відділів "Бюро правової допомоги".

       Участь у презентації прийняли директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Павло Наливайко, начальник відділу  комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації у Запорізькій області Олена Качура, директор Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Булгаков та представники місцевого центру і бюро правової допомоги. В ході заходу було презентовано результати діяльності Мелітопольського місцевого центру та бюро правової допомоги, і оголошені стратегічні плани на подальшу роботу.20170904 112206

       Також були присутні наші партнери, а саме директор Територіального центру соціального обслуговування Василівської районної ради Анатолій Підставка, директор Василівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Василівської районної державної адміністрації Анжела Марчишина, директор Василівського районного центру зайнятості Олена Грушко та начальник Василівського районного відділу державної виконавчої служби Ігор ШабалаПриємною несподіванкою для всіх присутніх стали їх вітальні слова та подяки за плідну співпрацю, професійну роботу та побажали успіхів, натхнення та завзяття при виконанні своїх службових обов’язків.

    20170904 120201-1   Після невеликої перерви Павло Наливайко, Олександр Булгаков та Валентин Лопухов провели прийому громадян. Питання, що турбували мешканців Василівки відносилися до трудового, сімейного та цивільного законодавства.

       Наприкінці насиченого дня у Василівському бюро правової допомоги між керівництвом Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях та працівниками Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою обміну досвідом було проведено робочу зустріч.

20170904 125353

       

 

       Наостанок усім колегам хочеться побажати, щоб усі їх професійні зусилля були винагородженні повагою і довірою громадян, їх впевненістюю у надійному і справедливому захисті конституційних прав і свобод!

 Нагадуємо, до Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ви можете звернутись:

 

   
logo-ukr
   

adv baner

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua