До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Кримінальна відповідальність малолітніх ув’язнених та їх право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

IMG 20191126 134307 Серед підлітків є поширеною думка, що до повноліття за їх правопорушення відповідають батьки. Але, насправді, це твердження є помилковим. Законодавством передбачено конкретні випадки, коли юридична відповідальність неповнолітніх починається з 16 років, а за вчинення деяких кримінальних злочинів і з 14 років.

З метою роз’яснення неповнолітнім ув’язненим, які знаходяться у Запорізькому слідчому ізоляторі, можливостей вирішення їхніх правових проблем, керівництво установи регулярно запрошує представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях для проведення інформаційно-правопросвітницьких заходів та консультування.

Так, 26 листопада 2019 року у приміщені Державної установи «Запорізький слідчий ізолятор» начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру Володимир Антонцев провів зустріч з малолітніми ув’язненими, що знаходяться за гратами за скоєння тяжких злочинів. На заході були присутні заступник начальника слідчого ізолятору з соціально-виховної роботи Державної установи «Запорізький слідчий ізолятор» майор внутрішньої служби Сергій Вовк та заступник начальника відділу соціально-виховної роботи Державної установи «Запорізький слідчий ізолятор» майор внутрішньої служби Закір Агасієв.

Під час зустрічі Володимир Антонцев розповів присутнім про функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні, правові підстави та порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги особам під час проведення досудового розслідування, а також судового розгляду кримінальних проваджень.

Відповідаючи на питання малолітніх ув’язнених представник системи надання БПД роз’яснив та навів конкретні приклади причинно-наслідкового зв’язку між правопорушенням і його наслідками, розповів про умовно-дострокове звільнення та надання безоплатної вторинної правової допомоги особам, засудженим до покарання у вигляді позбавлення волі, як за кримінальними провадженнями, так і щодо питань, вирішення яких визначено адміністративним та/або цивільним законодавством.

До уваги! За безоплатною правовою допомогою, юридичними консультаціями та роз’ясненнями законодавства звертайтеся до центрів з надання безоплатної правової допомоги.

Адреси та телефони центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги можна дізнатися зателефонувавши на Всеукраїнську гарячу лінію правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua