До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Допомога учасникам бойових дій - одне з приоритетних направлень роботи центрів безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

KyznecovaАнна Кузнецова за дорученням Першого запорізького місцевого центру № МЦ1-660 від 10.08.2017 надавала безоплатну вторинну правову допомогу учаснику бойових дій, який, перебуваючи в зоні проведення Антитерористичної операції, отримавши травми та інші захворювання.

       Чоловік безуспішно намагався довести місцевим чиновникам, що його захворювання пов'язані з проходженням військової служби. Даний факт необхідно було встановити для отримання ним статусу інваліда війни.  

       Адвокат в ході підготовки позовної заяви підготовила та направила ряд адвокатських запитів до медичних закладів, де учасник бойових дій отримував медичну допомогу. Також з військкомату було отримано медичні документи, складені за результатами проходження комісії під час призову на військову службу.

       Копії медичної документації учасника АТО, получені за запитом адвоката,  передано до Військово-лікарської комісії, на підставі яких чоловіку встановлено інвалідність, пов'язану з проходженням військової служби. Таким чином, завдяки професійним діям адвокат Анни Кузнецової, питання вдалося вирішити без звернення до суду.

За безоплатною правовою допомогою, юридичними консультаціями та роз'ясненнями законодавства звертайтеся:

Перший запорізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

   

logo-ukr

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua