До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Шановні адвокати!

 З 01.03.2018 цілодобові чергування адвокатів здійснюються з 09:00 год. до 09:00 год. наступної доби  

   

Бездоганність роботи – запорука вдячності

Деталі

bezdoganist zaporyka vdiachnosti 1За короткий проміжок часу, а це лише 3й рік роботи, працівники Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги зарекомендували себе як кваліфіковані юристи, які співпрацюють лише з доброчесними адвокатами.

       Всім громадянам, що звертаються до центру ми намагаємось допомогти, надати якісну як первинну так і вторинну правову допомогу, а завдяки дієвій співпраці з багатьма громадськими організаціями та благодійними фондами – психологічну та фінансову допомогу. Всі ці досягнення стають можливими лише якщо співробітники працюють злагоджено та вірні своїй справі, системі безоплатної правової допомоги. Ми можемо сказати з упевненістю, що ми не будемо зупинятися на досягнутому, а лише удосконалюватимемо якість надання правових послуг.

      bezdoganist zaporyka vdiachnosti 4 Саме тому, протягом  5-7 вересня поточного року начальник і головний спеціаліст відділу правової інформації та консультацій Валентина Матвєєва та Анжеліка Савощенко разом з головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Вікторією Донцовою, з метою проведення моніторингу, навчання та удосконалення роботи структурних підрозділів Бердянського МЦ, з робочім візитом завітали до Гуляйпільського бюро правової допомоги.

       Головними питаннями візиту стали вчасність виконання працівниками бюро наказів та доручень Бердянського місцевого центру, забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги мешканців міста Гуляйполя та Гуляйпільського району, організація роботи дистанційних та мобільних пунктів доступу, складання документів правового характеру, консультування громадян по телефону, прийом мешканців через систему «Бібліоміст» та надання органам місцевого самоврядування консультаційно-методичної допомоги з питань утворення спеціалізованих установ, які надають безоплатну первинну правову допомогу та залучення до її надання юридичних осіб приватного права та фізичних осіб.bezdoganist zaporyka vdiachnosti 3

      По закінченню моніторингу роботи бюро було обговорено актуальні питання, надані рекомендації та корисні поради щодо удосконаленню робити відділу "Гуляйпільське бюро правової допомоги" Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та надано відповіді на всі хвилюючі питання.

      Окрім вищезазначеного, головний спеціаліст Гуляйпільського бюро правової допомоги Ольга Куторницька разом з Вікторією Донцовою провели вуличне інформування населення міста Гуляйполе та проконсультували громадян в Управлінні праці та соціального захисту населення Гуляйпільської районної державної адміністрації Запорізької області. 

Також нагадуємо, що за отриманням безоплатної правової допомоги можна звернутися до Бердянського місцевого центру з надання БВПД, який знаходиться за адресою:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Свободи, 115/Богуславського, 8,  1-й поверх (будівля санепідемстанції)

Телефони: (06153) 4-89-42, (06153) 4-89-43, 0950209918, 0960079909,

ел. пошта:  berdyansk.zaporizhya@legalaid.zp.ua,

скайп: berdyansk_center.

А також єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги:

0-800-213-103 (діє цілодобово і безкоштовно).

   
logo-ukr
   

adv baner

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua