Створено мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги для боротьби з аграрним рейдерством

Деталі

За дорученням Міністерства юстиції України Регіональними  центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з територіальними органами юстиції створені мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги, які будуть виїзджати у сільскі місцевості та консультувати населення щодо способів убезпечення від агрорейдерства.

       Мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги будуть працювати протягом двох місяців на території всієї Донецької області, інформація щодо їх діяльність буде висвітлюватись на офіційному веб-сайті http://zaporizhya.legalaid.gov.ua/ua/  та офіційній сторінці Регіонального центру з надання БВПД у Донецькій та Запорізькій областях у  Facebook: https://www.facebook.com/donetsk.zaporizhzhya.legalaid.zp.ua/.

   Під час роботи зазначених мобільних точок кожний охочий матиме змогу проконсультуватися з питань щодо земельних правовідносин та отримати відповіді на будь-які питання правового характеру.

 

Реалізуй та захисти своє право власності на землю!

Деталі

З метою забезпечення своєчасного виконання доручення Міністерства юстиції України, зокрема в частині захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи врожаю, швидкого та ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення їх майна та оперативного надання безоплатної правової допомоги розпочинають свою роботу мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги. Під час їх роботи кожен охочий зможе отримати правову консультацію досвідчених фахівців щодо земельних правовідносин тощо. 

111000

 

111111

 

Детальніше...

Адвокат допомогла потерпілій у ДТП отримати страхове відшкодування зі страхової компанії

Деталі

avtotsivilka lvivВ березні 2017 року Першим запорізьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги було видано доручення № МЦ1-229 адвокату Наталії  Вороновій-Живецкій для представництва інтересів клієнтки МЦ в Орджонікідзевському районному суді щодо стягнення матеріальної шкоди.

Детальніше...

Рішенням Уряду буде удосконалено умови проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД

Деталі

7 28 i-200x132Сьогодні, 9 серпня, на засіданні Уряду України прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», що удосконалює механізм проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД), зокрема через спрощення процедури відбору адвокатів у рамках конкурсу.

Детальніше...

Уряд прийняв постанову, спрямовану на забезпечення належних умов оплати праці фахівців системи БПД

Деталі

19269272 303Сьогодні, 9 серпня, на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2012 р. № 552», реалізація якої дозволить забезпечити належний рівень оплати праці фахівців центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, привести умови оплати праці працівників системи надання БПД у відповідність до поточних соціально-економічних умов.

Детальніше...

   
logo-ukr
   
   
   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua