До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
   

Шановні адвокати!

 З 01.03.2018 цілодобові чергування адвокатів будуть здійснюватись з 09:00 год. до 09:00 год. наступної доби  

   

Європейський суд з прав людини: питання і відповіді

Деталі

111000000Європейський суд з прав людини – це міжнародний судовий орган, який знаходиться в місті Страсбург (Франція). Кількість суддів, з яких він складається, відповідає кількості держав-членів Ради Європи, що ратифікували Конвенцію про захист прав людини та основоположних свобод. 

Детальніше...

Пенсія – власність громадянина. Він має право її захищати та користуватись за власним розсудом. Або подати в суд, якщо ці права порушуються.

Деталі

SavonДо Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся клієнт, який є внутрішньо переміщеною особою, з питанням щодо визнання протиправними дії Мелітопольського об’єднання Пенсійного фонду України в Запорізькій області.

Детальніше...

Соціальна справедливість – визначальна моральна цінність суспільства

Деталі

IMG 20180220 151602 У всьому світі 20 лютого відзначається Всесвітній день соціальної справедливості, який проголошено Організацією Об’єднаних Націй в 2007 році. Він відзначається з тим, щоб підкреслити важливість соціальної справедливості, як етичного імперативу, котрий повинен направляти діяльність усіх країн світу.

Детальніше...

Тиждень права по-Михайлівськи

Деталі

28233577 1958796057772160 795398514 n21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам.

Детальніше...

Закон у дії

Деталі

1Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях сільно з Краматорським місцевим центром з надання БВПД  провів «круглий» стіл на тему «Реалізація права особи, яка постраждала від домашнього насильства, на безоплатну вторинну правову допомогу».

Детальніше...

   
logo-ukr
   
   
   
   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua