Куди звертатися, якщо виникають правові питання – до мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги

Деталі

4Мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги, які працюють території Запорізької та Донецької областей, відвідують найвіддаленіші куточки областей. Інформація щодо їх діяльність постійно оновлюється та висвітлюватись на офіційному веб-сайті Регіонального центру: http://zaporizhya.legalaid.gov.ua/ua/ та офіційній сторінці РЦ у  Facebook: https://www.facebook.com/donetsk.zaporizhzhya.legalaid.zp.ua/.

Детальніше...

Лекція для учнів ліцею «Відповідальна поведінка за власні дії та вчинки»

Деталі

1236459710290333

Проблема відповідальності неповнолітніх за правопорушення є однією з найактуальнішихпитань, оскільки пов'язана із завданнями виховання підростаючого покоління і запобіганням правопорушенням серед неповнолітніх.

 

Детальніше...

На Запоріжжі правники відзначили День миру

Деталі

DSC06589Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області в рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» приєдналися до святкування всесвітнього Дня Миру.

Детальніше...

У Запоріжжі вирішували питання щодо попередження порушення права затриманих осіб на правову допомогу

Деталі

20170921 11540421 вересня у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях пройшло засідання «круглого» столу на тему: «Взаємодія національних правозахисних інституцій та правоохоронних органів Запорізької області задля попередження порушення права затриманих осіб на правову допомогу».

Детальніше...

   
logo-ukr
   
   
   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua