До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

07.11.2018 konkurs adv 1Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Тиждень права завітав до військовослужбовців

Деталі

111111Роль права у житті військовослужбовців, їх права та обов’язки, питання забезпечення правопорядку та дотримання законності у Збройних Силах України - тема лекції для військових у тиждень Права.

Детальніше...

Правові консультації не виходячи з дому

Деталі

6WikiLegalAid (wiki.legalaid.gov.ua) – інформаційна платформа, що функціонує за принципом Wikipedia.

Детальніше...

Всеукраїнський тиждень права у Запорізькому слідчому ізоляторі

Деталі

789В рамках відзначення Всеукраїнського тижня права, Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях відвідано Державну установу «Запорізькій слідчий ізолятор», де проведено інформаційно-роз'яснювальну зустріч зі співробітниками та забезпечено роботу мобільного консультаційного пунку.

Детальніше...

WikiLegalAid – правнича Вікіпедія

Деталі

66«WikiLegalAid» - це довідковo-інформаційна платформа правових консультацій, яка дає можливість знайти відповіді на найактуальніші правові питання. 13 грудня 2018 року цей інноваційний інструмент презентували по всій Україна, не стало виключенням і Запоріжжя, де захід пройшов у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях.

Детальніше...

   

logo-ukr

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua