До вашої уваги!

Деталі

01020304

Адвокат домігся стягнення моральної шкоди за незаконне звільнення

Деталі

000222Досить гучною й скандальною справою стало прагнення бердянського інваліда І групи по зору поновити свої порушені права й таким чином домогтися правди та справедливості.

Детальніше...

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

 

atention

УВАГА!


Важлива інформація!

 

 

 

Детальніше...

Патронатна сім’я – важлива ланка суспільства

Деталі

Den-zahystu-ditejЩе одна програма, яка вже поступово запроваджується в рамках національної стратегії профілактики соціального сирітства на період до 2020 року, – це розміщення дітей у патронатні сім’ї. Сімейний патронат допомагає дітям, які втратили батьків або чиї батьки чи особи, що їх замінюють не здійснюють своїх батьківських обов’язків унаслідок різних причин.

Детальніше...

Військовослужбовець за контрактом - особлива та почесна професія

Деталі

20226707 751769844995761 1940043037 oСаме так кажуть представники Запорізького обласного військового комісаріату, разом з якими 19 липня поточного року фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях провели щомісячну ярмарку вакансій у Запорізькому обласного центру зайнятості.

Детальніше...

   
logo-ukr
   
   
   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua