До уваги суб'єктів подання інформації! Постанови та ухвали слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.для зв'язку: 0-800-213-103, 095-434-65-45, 068-489-86-58
   

Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

07.11.2018 konkurs adv 1Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

WikiLegalAid – правнича Вікіпедія

Деталі

66«WikiLegalAid» - це довідковo-інформаційна платформа правових консультацій, яка дає можливість знайти відповіді на найактуальніші правові питання. 13 грудня 2018 року цей інноваційний інструмент презентували по всій Україна, не стало виключенням і Запоріжжя, де захід пройшов у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях.

Детальніше...

Захист житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Деталі

123321В Україні на законодавчому рівні закріплено обов’язок держави піклуватися про захист житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. Саме це стало темою виступу фахівця Приазовського бюро правової допомоги Юлії Стефанкової на семінарі, проведеному 12 грудня 2018 року для прийомних родин, створених на території Приазовського району.

Детальніше...

Права на вищу та професійно-технічну освіту особи з інвалідністю

Деталі

141258Люди з інвалідністю потребують від суспільства особливого захисту та підтримки. У цивілізованому суспільстві такі люди повинні бути забезпеченими правами і мати можливість доступу до різних сфер життя - соцзахисту, охорони здоров’я, освіти та усіх інших.

Детальніше...

Увага! Приготувались! Почали!

Деталі

Tizhden prava 2018 4Вже десять років поспіль по всій території Україні з 10 по 14 грудня проходить Тиждень права, під час якого державні та неурядові установи активно проводять інформаційно-роз’яснювальні заходи з питань забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання їх порушенням з метою підняття рівня правової культури та набуття громадянами необхідного рівня правових знань.

Детальніше...

   

logo-ukr

   
   
   
   

1pracia

   

ATO

   

Advocats

   

Digest banner

   

DNA 219x116

   

skayp

   

Skype image

   

Координаційний центр у соцмережах  

    facebook     g     you tube2

   
   
   
© 2014 Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua